fbpx

Medituj, dýchaj. Nechaj stres ísť. Uvoľni sa a nájdi svoj stred.

Predstavujeme Breathjoy: Cestu k pokojnému dňu

Vitajte,

predstavujeme vám Breathjoy, modernú, intuitívnu a užívateľsky priateľskú mobilnú aplikáciu, ktorá z vášho telefónu urobí prostriedok pre váš relax a pokoj. Predstavte si, že všetko, čo pre skrotenie svojej mysle potrebujete je váš telefón.

Nemusíte mať s meditáciou žiadne skúsenosti.  Všetko vám vysvetlíme v základnom začiatočníckom kurze meditácie,  ktorý je súčasťou aplikácie. Máte radšej vedené meditácie alebo len meditačnú hudbu? V aplikácii Breathjoy nájdete oboje. Rôzni sprievodcovia, rôzne dlhé meditácie, rôzne témy. Je len na vás, čo práve teraz potrebujete a koľko máte času. Breathjoy je tu pre vás, aby vám pomohol zbaviť sa stresu, hocikedy si nájdete pár minút voľna. 

Breathjoy – slovenská aplikácia pre váš pokojný spánok

V dnešnom rýchlom svete je meditácia jedným zo skvelých spôsobov ako spomaliť. Breathjoy nie je obyčajná aplikácia; je to váš sprievodca, ktorý vám pomôže nájsť cestu v labyrinte dnešného života, ktorý je plný stresu a rušivých vplyvov. Ponúka vám priestor a nástroje na to, aby ste sa mohli spojiť so svojím vnútrom, s vašim skutočným ja a naplniť ho radosťou, pokojom a láskou. Máte problémy so spánkom? Naučte sa opäť zaspávať s ľahkosťou, vyskúšajte binaurálne tóny z Breathjoy alebo využite meditáciu pre hlboký spánok. Naučte sa dokonale sa uvoľniť a zbavte sa problémov so spánkom.

Stiahni si aplikáciu na tvoj telefón alebo tablet.

Naša aplikácia vám ponúka ľahko prístupnú zbierku viac ako 50 vedených meditácií a dýchacích cvičení.  Všetky boli navrhnuté tak, aby vám pomohli vyrovnať sa so stresom, aby posilnila pozitívne myslenie, zbavila vás úzkosti a pomohla opäť objaviť radosti každodenného života. 

Detské meditácie a rozprávky

Breathjoy má pre vás aj  detské meditácie určené pre vašich najmenších, či už sú nepokojné a nevedia večer zaspať alebo si chcete trochu oddýchnuť, kým budú počúvať.

Afirmácie na každý deň a dýchacie cvičenia

Každý deň vám Breathjoy poskytne novú afirmáciu, ktorá vám pomôže formovať a posilniť pozitívne myslenie. Súčasne vám naša aplikácia ponúka aj sériu dýchacích cvičení, od cerfitikovaného inštruktora, ktoré vám pomôžu zvládnuť stres, prehĺbiť dych, prekonať problémy s dýchaním a naučiť sa vrátiť sa späť do prítomnému okamihu.

Hudba na meditovanie, spánok a učenie

Potešte svoje zmysly s našim výberom hudby určenej na meditáciu a relaxáciu. Hudba je navrhnutá tak, aby vám pomohla ľahšie sa ponoriť do meditácie, uvoľniť vaše telo a myseľ, prípadne pomôže pri problémoch s nespavosťou. Binaurálne tóny, ladičky, koshi hrkálky, všetky zvuky sú nahrávané live v našom štúdiu

Základný kurz pre začiatočníkov v meditácii

Ak s meditáciami začínate, Breathjoy aplikácia vám ponúka kurz pre začiatočníkov, ktorý vás prevedie základnými krokmi a technikami. 

Moderný dizajn a jednoduché ovládanie

Breathjoy je navrhnutá pre vás, pre bežného užívateľa. Má moderný a príjemný dizajn a je jednoduchá na ovládanie, takže sa môžete sústrediť na to, čo je najdôležitejšie – na seba.

Viac než 15 sprievodcov meditáciami

Užite si cestu s našimi skúsenými sprievodcami meditáciami, ktorí vás prevedú rôznymi technikami a pomôžu vám objaviť hĺbku a krásu meditácie. 

Breathjoy je dostupná zadarmo!

Stiahnutie našej aplikácie je úplne zadarmo! Aplikáciu Breathjoy nájdete v App Store a na Google Play. Či už máte iPhone alebo Android, stiahnutie aplikácie je úplne jednoduché a ak by ste čokoľvek potrebovali, kedykoľvek sa na nás obráťte (martin@rejoy.sk).

Ak našu aplikáciu využívate, dajte jej prosím hodnotenie, pomôžete nám ju tak dostať k viacerým ľuďom, ktorí ju potrebujú, ale nevedia o nej. Znamená to pre nás veľa.

Začnite svoju cestu k vnútornému pokoju a radosti už dnes s Breathjoy!