fbpx

V dnešnej dobe vieme o výžive a zdraví oveľa viac informácií ako v minulosti. Napriek domu zdravší nie sme. Užívame kopu liekov a výživových doplnkov, trávime čas behaním od jedného lekára k druhému a náš problém pretrváva alebo sa v nepravidelných intervaloch opakuje.

Zabúdame na prírodu. Potrebujete vitamín D? Choďte na slnko! Doplniť vitamín C? Zjedzte červenú papriku, limetku alebo citrón. Netrávi vám? Fermentujte a jedzte fermentované potraviny. Otravuje vás nádcha, bolí chrbát alebo máte migrény? Vyskúšajte esenciálne oleje!

Čo sú esenciálne oleje

esenciou stromov a rastlín a sú nástrojom pre zdravý život. Zaviesť do svojho života esenciálne oleje nie je len tak. Je to cesta. Tvorba nových rituálov. Cesta za zdravím nie je šprint, je to maratón. Chcete hneď niečo, čo vám urobí radosť? Vyrobte si vlastnú dezinfekciu na ruky. Vyhoďte chemickú kupovanú a stavte na silu rastlín. 

Každý sme jedinečný a každý olej sadne inému. Preto na jednu potiaž funguje viac esenciálnych olejov. Zistite, ktorý je ten váš, ktorý vám pomôže. 

doTERRA

Spoločnosť vznikla v roku 2008 v Utahu. Ich víziou bolo vyprodukovať oleje s najčistejšou kvalitou na svete. 

Esenciálne oleje doTERRA sú 100%ne prírodné a spĺňajú kritériá najvyššej terapeutickej kvality. Neobsahujú žiadne vedľajšie syntetické látky, ktoré by mohli spôsobiť nežiadúce vedľajšie účinky ako je v lacných v reťazcoch kupovaných olejoch. doTerra dbá na čistotu pôdy, kde sa rastliny pestujú, každý olej je označený kódom a viete vystopovať odkiaľ pochádza. Zachovanie maxima účinných látok potvrdzuje CPTG certifikát. 

Používaním doTERRA esenciálnych olejov si dokážete pomôcť s prekonaním najbežnejších ťažkostí a zdravie vašej rodiny bude opäť o niečo pevnejšie. Esenciálne oleje sú cenovo dostupné z dlhodobého hľadiska. Vieme všetci, koľko stoja prírodné spreje do nosa a bylinkové sirupy. Pri riešení problému s esenciálnym olejom vám stačí pár kvapiek

Pozrite si video o vzniku spoločnosti a pochopte, aký príbeh a myšlienku v sebe oleje nesú. 

Zaregistruj sa do nášho newslettra a dostaneš knihu Esenciálnych olejov zdarma plus týždenné menu plné zdravých receptov

Esenciálne oleje používame na prevenciu pred ochorením, kvalitnejší spánok, zdravú myseľ a telo, šetrenie času a peňazí na zdravie, upokojenie, domácnosť bez škodlivej chémie, voňavé bývanie.

Oleje môžeme používať 3 spôsobmi: vdychovaním – nakvapkaním do difuzéru alebo priamo do dlaní a vdýchnuť, masážou – zriedené s nosným olejom (kokosový, mandľový, olivový,…), vnútorne – čísté oleje možno dať do kapsule zriedené s rastlinným olejom, pod jazyk (niektoré), v nápoji alebo vode, na lyžičke medu

Aký balíček si mám vybrať?

Malá rodinná lekárnička

Obsahuje 10 základných esenciálnych olejov v 5ml fľaštičke a difuzér Petal. Tieto oleje sú využiteľné pri rôznych problémoch detí aj dospelých ako je chrípka, nachladnutie, alergie, tráviace problémy, menštruačné bolesti, migrény, bolesti svalov a kĺbov, teplota.

V lekárničke je týchto 10 esenciálnych olejov a zmesí: levanduľa, peppermint, oregáno
citrón, kadidlo, čajovník, zmes na trávenie ZenGest, zmes na dýchanie Air, zmes na svaly a kĺby DeepBlue, ochranná zmes OnGuard

Difuzér slúži na rozbíjanie esenciálneho oleja a jeho rozptyľovanie do vzduchu. Cez sliznice sa nám dostáva rýchlo do celého obehu.Difuzér zabezpečí pokojný spánok, podporí imunitu, čistí vzduch a dýchacie cesty, ráno vás prebudí.

Cena balíčka je 148,25 Eur

Pozri si 30 minútový webinár v uzavretej skupine na FB, kde sa dozvieš o využití týchto 10 základných olejov. Prístup získaš, po vyplnení vstupných otázok.

Pozrieť WEBINÁR

Dokonalá voľba

Veľká rodinná lekárnička

Veľká rodinná lekárnička bola aj naša prvá voľba v doTERRA. Táto sada je úžasná a mal by ju mať doma každý, kto túži vziať svoj život do vlastných rúk.

Obsahuje 10 základných esenciálnych olejov v 15 ml balení. Každý z nich má desiatky využití a to je skutočne všestranné, či už ide o zdravie, psychickú pohodu alebo čistotu v domácnosti. Vaše návštevy lekární sa zminimalizujú. Už som nekúpila sprej do nosa, ani sirup na kašeľ, či zovirax na herpes, repelent a lieky na menštruačné bolesti. Všetko si viete pokryť. Bolesti svalov a kĺbov, alergie, kožné problémy… Je až neskutočné kam siahajú možnosti olejov.

Veľká rodinná lekárnička obsahuje týchto 10 esenciálnych olejov a zmesí: LevanduľaPeppermintOregánoCitrónKadidloČajovník
zmes na trávenie ZenGest, zmes na dýchanie Air, zmes na úľavu DeepBlue, ochranná zmes OnGuard

K tejto lekárničke je difuzér zadarmo. Difuzér odporúčame, rozbíja esenciálne oleje na drobné čiastočky, ktoré ľahko vdychujeme vďaka pare, ktorú tvorí. Tým sa nám účinné látky z olejov dostávajú cez sliznice veľmi rýchlo priamo do krvi a do celého systému. Difuzér dokáže zabezpečiť pokojný spánok, jeho jemný zvuk uspáva deti, podporuje imunitu, podporí dobrú náladu a vytvorí príjemnú atmosféru.

Vo veľkej lekárničke je objem olejov až trojnásobný oproti malej lekárničke. Cena však trojnásobná nie je.
Pri veľkej rodinnej lekárničke konáte ekonomicky, keďže máte najväčšiu cenovú úsporu.

Esenciálne oleje a difuzér dostanete za 292,75 Eur a manuálu s popisom olejov.

Pozri si 30 minútový webinár v uzavretej skupine na FB, kde sa dozvieš o využití týchto 10 základných olejov. Prístup získaš, po vyplnení vstupných otázok.

Pozrieť WEBINÁR

Ako stvorené pre mamičky

Detská sada

Je určená rodičom, ktorí už majú doma Rodinnú lekárničku alebo Balík prírodných riešení alebo skrátka len chcú mať doma praktické oleje pre svoje deti. Mať vždy po ruke roll-on je úžasné, takto si viete pomôcť rýchlo a prakticky aj bez difuzéra.

Oleje sú nariedené tak, aby boli použiteľné a bezpečné aj pre ľudí s citlivou pokožkou a malé deti. Sú vyvinuté pre rozvoj mysle, tela a pomoc s emóciami, ktoré sa v detskom veku často striedajú.

Táto sada obsahuje 7 úžasných zmesí vo fľaške s guličkou pre jednoduché nanášanie, ktoré zvládne aj dieťa: Thinker – podpora sústredenia, Calmer – upokojenie (napr. obdobie vzdoru), Stronger – ochrana, imunita, Rescuer – upokojenie rastu, uvoľnenie, Steady – relaxácia, uzemnenie, Brave – odvaha, sebavedomie, Tamer – bolesti bruška, cestovné nevoľnosti

Ku každej fľaške je farebný vrchnák s karabínkou. Na fľaštičky dostanete praktickú kapsičku. Zmesy nie je možné kvapkať do difuzéra, sú určené na lokálne použitie a masáže.

Cena balíčka je 139,25 Eur

Výhoda pre teba: Akonáhle si vyberieš registračný balíček, máš vlastné členstvo v doTERRA zdarma.

Masážna sada

Aromatouch s difuzérom a kokosovým olejom

Obsahuje 5ml oleje: zmes Balance (dodáva stabilitu, upokojuje), Levanduľa, Čajovník, zmes OnGuard (divoký pomaranč, klinček, eukalyptus, škorica, rozmarín) – na ochranu pred vonk. vplyvmi, zmes AromaTouch, zmes DeepBlue, Divoký pomaranč, Peppermint, Frakcionovaný kokosový olej, difuzér

Esenciálne oleje a difuzér dostanete za 156,50 Eur.

A teraz niečo pre náročných

Balík prírodných riešení

Tento úžasný balík obsahuje okrem olejov aj doplnky výživy, vitamíny, minerály, omega kyseliny, probiotiká a ďalšie skvelé veci do domácnosti. Ak chceš svoje zdravie riešiť prírodnou cestou, je toto pre balík pre teba!

V balíku nájdeš: Kadidlo 15ml, Levanduľa 15ml, Citrón 15ml, Čajovník 15ml, Peppermint 15ml
Divoký pomaranč 15ml, AromaTouch 15ml, zmes Balance 15ml (uzemňujúca), zmes Air 15ml (podpora dýchania), zmes Zengest (trávenie), zmes OnGuard 15ml (ochranný olej), zmes proti napätiu PastTense 10ml, zmes na upokojenie Serenity 15ml, OnGuard guľočky na obranyschopnosť, Peppermint guľôčky, OnGuard zubná pasta bieliaca bez fluóru, mydlo OnGuard s 2 nádobkami na napenenie, OnGuard kapsule, balík celoživotnej vitality (vitamíny, minerály, omega kyseliny, bunková výživa), enzýmy TerraZyme, DeepBlue krém na úľavu pre svaly a kĺby, frakcionovaný kokosový olej na riedenie olejov, Lumo difuzér, drevená krabička na oleje, Air tyčinka na uvoľnenie dýchacích ciest, krém Correct-X (zotavuje pokožku po poranení), probiotiká Pb Assist+, šampón a kondicionér
brožúrka

To je zoznam, že? Toto potrebuješ mať, keď chceš dať svoje zdravie doporiadku. Tento balík môžeš mať za 728,50 Eur.

Registračný balík doTERRA together 

Balík doTERRA together je navrhnutý, aby spájal ľudí vďaka sile prírody. Podeľte sa o vzácny dar matky prírody v podobe esenciálnych olejov, aby vám pomohli vytvoriť lepší priestor. Difuzér dōTERRA Laluz™ a praktická drevená kazeta na úschovu olejov predstavujú klasické oleje doTERRA na každú príležitosť. Tento balík má všetko, čo potrebujete, aby ste zmenili akýkoľvek pracovný, verejný alebo spoločný priestor na nebo s esenciálnymi olejmi. Vytvorte si a podeľte sa o atmosféru podľa vášho výberu s balíkom doTERRA together. Dokončite vašu registráciu s týmto balíkom, ktorý zahŕňa registračný poplatok. 

Cena balíka je 338,75 Eur.

Ako člen získaš

 • objednávky ako to vyhovuje tebe, žiadna nutnosť pravidelných, či iné záväzky
 • podpora fyzického a psychického zdravia
 • certifikované esenciálne oleje a produkty, ktoré ti vydržia dlho
 • 25% zľava na všetky produkty
 • prístup k informáciám a materiálom v uzavretej skupine na FB, aby si vedela olej využívať čo najlepšie
 • prístup k videám a užitočným prednáškam a webinárom na témy týkajúce sa olejov a ich použitia
 • podporu v skupine pri všetkých otázkach
  individuálny prístup
 • možnosť čerpať výhody, bonusy a získavať darčeky z vernostného programu doTerra
 • krásny uvítací balíček s darčekmi

Poď do toho s nami. My sme spokojní, budeš aj ty!

Členstvo získaš jednoducho. Stačí vyplniť nasledujúci formulár. Vytvoríme ti doTerra členstvo, na e-mail ti príde faktúra a údaje k platbe. Potom ťa kontaktujeme a poskytneme ti prístup do našej uzavretej skupiny na Facebooku. Poď vziať svoje zdravie do svojich rúk.

Označ jeden alebo viac balíčkov, o ktoré máš záujem.