fbpx

Víkendový pobyt s REJOY

DÁTUM
14.10. – 16.10. 2022
(Prihlášky & platba do 11.10. 2022) ​

CENA
149 €/osoba (ubytovanie, vegan strava)

PRIHLÁŠKY
zuzana@rejoy.sk (počet miest je limitovaný)

Ahojte priatelia, ​
pozývame vás na prvý víkendový pobyt s nami v lone prírody. Poďte si s nami vedome zadýchať, zacvičiť jógu, užiť muzikoterapiu, vychutnať kakaovú ceremóniu, rastlinne jesť a porozprávať sa o strave a nastavení mysle. Venujte čas meditácii, oddýchnite si od stresu a nabite sa životu potrebnou energiou. Poďte sa zoznámiť s rovnako naladenými ľuďmi, užite si čarovnú noc v maringotke.

Zuzana a Martin

ČO NÁS ČAKÁ

Kakaová ceremónia, jóga,meditácie, zvukoterapia, raňajky a večere v podaní Rejoy, rozhovory o strave, posedenia pri ohni, intuitívny tanec, dýchacie cvičenia, prednáška o našich obľúbených biohackoch (uzemňovanie, EMF, modré svetlo, sungazing, studené sprchy,…) Celý program vhodný a zvládnuteľný pre všetky vekové kategórie, aj (a hlavne) pre úplných začiatočníkov, ktorí cítia, že je čas niečo zmeniť.

 


VENUJTE ČAS SEBE

V prírode, obklopení zeleňou, budete mať dosť času na otázky, na premýšľanie o odpovediach, môžte sa nás pýtať na témy, ktoré riešite. Nadviažete nové kontakty a priateľstvá s ľuďmi, ktorí sú na rovnakej vlne.

UBYTOVANIE

Maringotky v Harmónii na Hlaváči V prostredí vytvorenom s láskou, pre vzdelávanie a šírenie pozitívnej energie. V spojení s prírodou.

 


STRAVA

Šťavy, raňajky a večere budú v našej réžii. Ukážeme vám, ako sa stravujeme a budete mať možnosť ochutnať naše tradičné raňajky. Vegánske obedy nám pripraví domáca pani v ich profi kuchyni. POČASIE: Ak by počas víkendu pršalo, majte pribalené gumáky, celý pobyt môže prebiehať aj v interiéri.

Podrobné informácie o rezervácii a platbe pobytu obdržíte po prihlásení sa na emailovej adrese: zuzana@rejoy.sk