fbpx

Získaj e-knihu Jesenné recepty zadarmo!

V knižke nájdeš 11 receptov na jesenné obdobie. Poď s nami vyskúšať stravovanie, ktoré ti navráti stratenú energiu a pomôže tvojmu zdraviu. 

Knihu ti radi pošleme na mail, stačí vyplniť formulár, ktorý nájdeš nižšie a odoslať ho.

Ako bonus dostaneš vegan menu na jeden týždeň s nákupným zoznamom k jedlám ZADARMO. Raňajky, obedy, večere. Už sa nemusíš báť, že nebudeš vedieť, čo variť. 

 

Doprajte vášmu telu tie zdravé a chutné jedlo. Naučte sa jesť a variť nové jedlá. Nakupovať ovocie a zeleninu, spoznajte nové jedlá, ktoré vám zachutia.  

Samozrejme, nebuďme extrémisti. Váš vzťah s jedlom, nemá byť o tom, že si zakazujete množstvo potravín. Je však na čase sa zamyslieť nad tým, čo vám jedlo, ktoré máte na svojom stole prináša. Či sú to benefity alebo záťaž. 

Nemusíte byť 100%ný vegán. Zavedenie rastlinnej stravy do vášho jedálníčka vám však zmení život. 

 

  • Zaraďte jedno živé jedlo denne. Začnite raňajkami, nachystajte si misku plnú obľúbeného ovocia a posypte si ho škoricou alebo kakaom

  • Jedzte väčšie porcie. Rastlinná strava je ľahšia,  takže aby ste sa zasýtili, budete musieť zjesť zo začiatku viac. 

     

  • Nebojte sa. Naučte sa opäť ako byť šťastný, naučte sa ľúbiť jedlo na vašom stole, dôverovať mu, že vám nespôsobí faldu na bruchu ani nezaťaží vaše črevá na najbližšie tri dni.

  • Aj keď sa vyberiete vegan cestou, nikdy nesúďte ostatných. Všetci vyrastáme v poznatkoch o jedle, ktoré nám posúvajú naši rodičia a spoločnosť. Samoštúdiom zistíte, že veľa vecí je inak. Vysvetľujte, odpovedajte na otázky. Nedajte sa strhnúť do detinských hádok. Mnoho ľudí nie je pripravených na takúto zmenu v myslení a v pripustení, že nie všetko je tak, ako sme si mysleli. 

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov a prihásením sa k odberu noviniek. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek, kliknutím v zaslanom e-maili. Tešíte sa na naše tipy a recepty?

 

Woody Harrelson

Živá strava je najlepší spôsob ako získať čistú energiu.

Toľko času strávime tým, aké palivo a olej dávame nášmu autu.

Venujeme tomu viac času ako otázke, aké palivo dávame nášmu telu.

Živá strava je čisté horiace palivo.